Gymnázium, Alejová 1, Košice

Imatrikulácia 2017


15. november 2017 sa niesol na našej škole, ako obvykle, v slávnostnej atmosfére. V príjemnom prostredí GES Klubu Žiacka školská rada organizovala slávnostné prijatie prvákov do cechu študentského. Témou Imatrikulácia 2017 sa stala najvýznamnejšia filmová udalosť v USA - NOC OSCAROV.

Program odštartovalo zaujímavé video, ktoré vystihlo nových prvákov na výbornú, za čo ďakujeme Markovi SASFAIOVI. Naši herci a herečky museli prejsť cestou ťažkých úloh, aby sa stali členmi Alejáckej rodiny, no nakoniec sa im to podarilo. Odmenou im, okrem sladkej torty, boli aj sošky Oscarov.

V rámci bohatého programu divákov zaujali tanečné vystúpenia Kataríny SAKMÁROVEJ (IV. A) a jej partnera Dominika ORLOVSKÉHO, country skupiny NASHVILLE a scénické vystúpenie žiakov z III. A. Najviac si diváci odniesli z tohtoročnej tomboly, ktorá bola naozaj štedrá.

Imatrikulácia trvala do 23:00 hod., čo bolo dostatok času na zábavu. Hovorí sa, že všetko dobré raz musí skončiť. Už teraz sa však všetci Alejáci bezpochyby tešia na ďalšie takéto spoločné stretnutie.

Facebook

Sledujte nás na Facebooku

 

Instagram

Sledujte nás na Instagrame

Sponzori