Gymnázium, Alejová 1, Košice

Záujmové útvary v školskom roku 2012/2013

 

Vedúci krúžkov, termín a miesto konania
 

BEDMINTONOVÝ I
  • vedúci krúžku: Mgr. Ivan DUDÁŠ
  • termín: streda 14:30 – 16:00
  • miestnosť: telocvičňa
 
BEDMINTONOVÝ II
  • vedúci krúžku: Mgr. Ivan DUDÁŠ
  • termín: streda 16:00 – 17:45
  • miestnosť: telocvičňa
 
DEBATNÝ KLUB
  • vedúci krúžku: Mgr. Ľudmila ONOFEROVÁ
  • termín: pondelok 14:30 – 16:00
  • miestnosť: učebňa dejepisu
 
DREAMS AND TEAMS
  • vedúci krúžku: Mgr. Alena BAČIŠINOVÁ
  • termín: štvrtok 13:30 – 15:00
  • miestnosť: učebňa CJ 4
 
FLORBALOVÝ (CHLAPCI)
  • vedúci krúžku: Mgr. Ladislav TURČAN
  • termín: piatok 13:30 – 15:00
  • miestnosť: telocvičňa
 
GO
  • vedúci krúžku: Ing. Slavomír KRÁLIK
  • termín: štvrtok 16:00 – 18:00 hod.
  • miestnosť: učebňa III. A
 
HÁDZANÁRSKY (CHLAPCI)
  • vedúci krúžku: Roman PECHA
  • termín: utorok 14:30 – 16:00 a piatok 15:00 – 16:30
  • miestnosť: telocvičňa
 
HOCHŠÍCI
  • vedúci krúžku: Mgr. Ľudmila ONOFEROVÁ
  • termín: soboty
 
KLUB DEBATIÁDY
  • vedúci krúžku: Mgr. Ľudmila ONOFEROVÁ
  • termín: streda 13:30 – 15:00
  • miestnosť: učebňa dejepisu

KRÚŽOK AUTOŠKOLY
  • vedúci krúžku: PaedDr. Miroslav PETROV
  • termín: streda 17:00 – 18:30
  • miestnosť: učebňa č. 512 na Pražskej 4, Košice
 
KRÚŽOK SPOLOČENSKÝCH VIED
  • vedúci krúžku: PaedDr. Jaroslava MAMČAKOVÁ
  • termín: piatok 14:20 – 15:50
  • miestnosť: učebňa SJLaNAS
  
KRÚŽOK ŠPANIELČINY
  • vedúci krúžku: Ing. Franklin VACA VELASQUEZ
  • termín: streda 16:00 – 17:30
  • miestnosť: jazykové laboratórium 2
 
MATEMATICKÝ KRÚŽOK
  • vedúci krúžku: RNDr. Jana KRAJČIOVÁ, PhD.
  • termín: štvrtok 14:45 – 16:15
  • miestnosť: učebňa IV. A
 
MEDIÁLNO - KNIŽNIČNÝ
  • vedúci krúžku: Mgr. Mária SADOVSKÁ
  • termín: pondelok 13:30 – 14:30 a streda 07:00 – 07:50
  • miestnosť: školská knižnica
 
MODERNÉ SPOLOČENSKÉ HRY
  • vedúci krúžku: RNDr. Viera VODIČKOVÁ, Doc. Ing. Roman VODIČKA, PhD.
  • termín: streda 15:00 – 16:30
  • miestnosť: učebňa III. A
 
NOHEJBALOVÝ (CHLAPCI)
  • vedúci krúžku: Ing. Ladislav IVANECKÝ
  • termín: pondelok 17:30 – 19:00
  • miestnosť: telocvičňa
 
NOVINÁRSKY KRÚŽOK
  • vedúci krúžku: PaedDr. Helena DUFFEKOVÁ
  • termín: štvrtok 14:15 – 16:00
  • miestnosť: učebňa MVP
 
POSILŇOVACÍ KRÚŽOK
  • vedúci krúžku: Mgr. Lórant LIPÁN a Mgr. Ladislav TURČAN
  • termín: utorok 14:30 – 16:00
  • miestnosť: posilňovňa
 
POTULKY S TRIEDOU
  • vedúci krúžku: RNDr. Gabriela PODRACKÁ
  • termín: soboty
 
ROBOTICKÝ KRÚŽOK (ZAČIATOČNÍCI)
  • vedúci krúžku: RNDr. Jana PLICHTOVÁ
  • termín: streda 14:45 – 16:15
  • miestnosť: učebňa informatiky 3
 
ROBOTICKÝ KRÚŽOK (POKROČILÍ)
  • vedúci krúžku: RNDr. Jana PLICHTOVÁ
  • termín: utorok 14:45 – 16:15, štvrtok 14:45 – 16:15
  • miestnosť: učebňa informatiky 3
 
RUŠTINA PRE ZAČIATOČNÍKOV
  • vedúci krúžku: PaedDr. Iveta BEDNARČÍKOVÁ
  • termín: utorok 14:20 – 15:05, štvrtok 14:20 – 15:05
  • miestnosť: učebňa CJ 3
 
ŠPORTOVÉ HRY
  • vedúci krúžku: Mgr. Miroslav ANDRÁSSY
  • termín: utorok 16:00 – 17:30 a štvrtok 16:00 – 17:30
  • miestnosť: telocvičňa
 
TVORIVÉ DIELNE
  • vedúci krúžku: Mgr. Zuzana DOLHYOVÁ
  • termín: streda 14:30 – 17:00
  • miestnosť: učebňa GEG
 
VOLEJBALOVÝ KRÚŽOK
  • vedúci krúžku: RNDr. Ingrid HORKAVÁ, Mgr. Lórant LIPÁN
  • termín: pondelok 14:30 – 16:00, štvrtok 14:30 – 16:00
  • miestnosť: telocvičňa
 
ZDRAVOTNÍCKY
  • vedúci krúžku: RNDr. Beáta KRALOVIČOVÁ
  • termín: štvrtok 13:45 – 15:30
  • miestnosť: učebňa biológie
 
ŽIACKE RÁDIO
  • vedúci krúžku: Mgr. Miriam SAKMÁROVÁ
  • termín: utorok 14:20 – 15:50
  • miestnosť: vysielacie štúdio / učebňa DEJ
 
 

Sponzori