Gymnázium, Alejová 1, Košice

Žiak školy 2015



Samuel KRAJČI, žiak kvarty

  • 1. miesto v obvodnom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • 8. – 9. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie C
  • 13. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaži družstiev Košický náboj
  • 4. miesto v matematickej súťaži družstiev LOMIHLAV
  • 15. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári PIKOMAT za zimný semester
  • 2. miesto v krajskom kole matematickej súťaže družstiev Junior Náboj 2014
  • 11. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Junior Náboj 2014
  • 4. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári STROM za zimný semester
  • 3. – 4. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári MATIK za zimný semester
  • 1. miesto v medzinárodnom kole Brněnskej logickej súťaže družstiev BRLOH
  • 2. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Matematický B – deň 2014
  • 3. miesto v krajskom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015  kategórie Junior
  • 6. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015 kategórie Junior
  • 21. miesto v medzinárodnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015 kategórie Junior
  • 1. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Matematický Expres - MatX kategórie kvarta
  • 18. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári PIKOMAT za letný semester
  • 1. – 2. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári STROM za letný semester
  • 2. miesto v 1. krajskom kole súťaže Východoslovenská Debatiáda
  • 1. miesto v 3. krajskom kole súťaže Východoslovenská Debatiáda
  • 1. miesto v celoštátnom kole súťaže Debatiáda
  • 5. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári MATIK za letný semester
  • úspešný riešiteľ v celoštátnom kole súťaže Matematický klokan kategórie Benjamín 9
  • 3. miesto v celoštátnom kole súťaže Imagine Cup

Henrieta MICHEĽOVÁ, žiačka septimy

  • úspešná reprezentácia Slovenska na stredoeurópskej matematickej olympiáde MEMO v Drážďanoch, 4. miesto na MEMO v rámci súťaže družstiev
  • 5. – 7.  miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 6.  miesto v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 10.  miesto vo výberovom sústredení Matematickej olympiády kategórie A
  • žiačka bude reprezentovať Slovenskú republiku v stredoeurópskej Matematickej olympiáde MEMO v Slovinsku
  • 2. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaži družstiev Košický náboj
  • 1. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev MATEMATICKÝ B - DEŇ 2014
  • 2. miesto v krajskom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015
  • 4. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015
  • 18. miesto v medzinárodnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2015
  • 10. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári STROM za zimný semester
  • čestné uznanie v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev First Annual International Mathematical Modeling Challenge
  • 8. – 9. miesto v matematickom korešpondenčnom seminári STROM za letný semester
  • 7. miesto v krajskom kole Olympiády z informatiky kategórie A
  • účasť v celoštátnom kole Olympiády z informatiky kategórie A
  • 5. miesto v krajskom kole súťaže Zenit v programovaní kategórie A
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže Palma
  • 5. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže PANGEA kategórie 3. ročník SŠ

Facebook

Sledujte nás na Facebooku

 

Instagram

Sledujte nás na Instagrame

Sponzori