Gymnázium, Alejová 1, Košice

Imatrikulácia 2018Imatrikulácia 2018, ktorú zorganizovala Žiacka školská  rada, sa uskutočnila 20. 11. 2018 v príjemných priestoroch GES KLUBU. Tohtoročná téma imatrikulácie bola s nádychom hororu a v duchu významnej udalosti – 30. výročia založenia našej alma mater.

Dress code pre žiakov a učiteľov školy bol hororový. Takmer všetci prítomní túto možnosť naplno využili. To prispelo ku skutočnosti, že  atmosféra imatrikulácie bola naozaj strašidelne čarovná.

Na úvod sa spustil krátky hororový film, v ktorom si zahrali naši prváci a bývalí učitelia nášho gymnázia, konkrétne pani Nataša BABICOVÁ, Janka SUŠILOVÁ a Július KAĽAVSKÝ. Za zrealizovanie videa a strih ďakujeme Matejovi BÁLINTOVI zo septimy B.
 
Program pokračoval v plnení úloh, ktoré vystriedali aj tri umelecké vystúpenia, a to:

spevácko-hudobné číslo od Kamily ZELEŇÁKOVEJ (IV. A),
precítený scénický tanec pod názvom Kosti v podaní študentov tanečného odboru SÚKROMNÉHO KONZERVATÓRIA NA ZÁDIELSKEJ ULICI V KOŠICIACH,
zaujímavá tanečná choreografia členov tanečného klubu UNOSTAR  DANCE STUDIO, vrátane aj našich dvoch žiakov, Tomáša LUKÁČA z III. A triedy a jeho mladšieho brata Patrika LUKÁČA z prímy B.
 
Po úspešne zvládnutých úlohách, slávnostnom príhovore pána riaditeľa Ľubomíra Sobeka sa začala pravá spoločenská zábava, popretkávaná pestrou a bohatou tombolou, ktorá trvala do 23:00 hod.
Facebook

Sledujte nás na Facebooku

 

Instagram

Sledujte nás na Instagrame

Sponzori