O. ROČNÍK FUTSALOVÉHO TURNAJU NESSKO 2015
ORGANIZÁTOR SÚŤAŽE: Štefan KUDLA, viceprezident Košice Youth
I. SKUPINA: PRÍMA A - KVARTA
SÚŤAŽNÉ TÍMY:
LochNESS
Martin KOZÁK (tercia B), Matúš HADŽEGA (sekunda B), Eduard BILÝ (tercia B), Jakub VOJTEK (príma B), Juraj ROMAN (tercia B), Hugo HEŽEL (tercia B), Šimon LULÁK (príma B) a Bohuslav LÍŠKA ( príma B)
KVARTA A + TERCIA A
Filip HANNEL (kvarta), Filip CSONKA (kvarta), Teodor SZABÓ (kvarta), Martin ŠALAGOVIČ (kvarta), Milan GAJTKO (tercia A), Michal KURÁK (tercia A), Martin MULLER (tercia A) a Adam SZAMOSI (tercia A)
SEKUNDA A
Boris DAŇKO, Dávid VASS, Andrej MAKRANSKÝ, Gregor NASSAR, Lenka FITZGERALDOVÁ, Branko GOMOLČÁK, Martin GOMBOS a Michal KOLCUN
FC REAL
Michal TÓTH (príma B), Samuel BAČO (príma B), Tomáš PRACHÁR (príma B), Marko SÁSFAI (sekunda B), Kristián LAURINC (sekunda B),
Lukáš BEHUN (príma A), Radoslav JOCHMANN (príma A) a Filip BRUTOVSKÝ (sekunda B)
TERCIA B
Jakub GEMBICKÝ, Tomáš VIRBA, Matej MÚDRY, Jakub VOJČÍK, Matej BÁLINT a Peter FENÁR
II. SKUPINA: KVINTA A - SEPTIMA, I. A - III. B
SÚŤAŽNÉ TÍMY:
TADPOLES
Roman ČABALA, František SILADI, Patrik PAVLIŠIN, Vladimír HLUŠKA, Matúš ZÁVADA, Matej PANCÁK, Maroš CHUDÝ (III. B) a Denis ŇARJAŠ (III. A)
SEPTIMA
Michal MERJAVÝ, Dávid BODNÁR, Matúš LABUDA, Štefan MAKARIV, Šimon SOTÁK, Jakub HLAVÁČIK a Matúš ŠTOVČIK
ŽLTÝ BALET
Vojtech ŠEFČIK, Jozef PACHINGER, Adrián ČERVENÝ, Patrik GEDRA a Ján KISS (II. A), Noe MAKÓ, Matúš SZILASI a Dominik SPIŠÁK (II. B)
MFK
Jaroslav HIĽOVSKÝ (septima), Jakub KOFČÁK (I. B), Filip KORČEK (I. B), Ivan BETÍK (I. B), Michal LUKÁČ (I. A) a Marek KOZEL (kvinta A)
HARMONOGRAM SÚŤAŽNÉHO ZÁPOLENIA
29. 01. 2015
08:40 - slávnostné otvorenie turnaja, príhovory hostí a riaditeľa školy
09:00 - začiatok prvého zápasu
14:30 - vyhlásenie výsledkov skupinových zápasov a ohlásenie finalistov na nasledujúci hrací deň
30. 01. 2015
09:00 - zápas o 3. miesto
09:30 - finále futsalového turnaja
10:00 - slávnostné odovzdávanie cien
10:30 - exhibičný zápas NESS KDC vs UČITELIA GYMNÁZIA, ALEJOVÁ 1
VÝSLEDKY FUTSALOVÉHO TURNAJA
1. miesto: MFK
2. miesto: SEKUNDA A
3. miesto TADPOLES
Najlepší hráč: Jakub KOFČÁK
Najlepší brankár: Jakub VOJTEK
Najlepší strelec: Martin NEVICKÝ
Telefónne čísla:
+421(55) 729 6686 - sekretariát RŠ
+421(55) 729 6686 - fax
+421(55) 729 6685 - zástupkyne RŠ
+421(55) 678 57 04 - vrátnica
E-mail:
gymnazium.alejova@galeje.sk
poradenstvo1@gmail.com - výchovný poradca
mpporadca@zoznam.sk - školský psychológ