Gymnázium, Alejová 1, Košice

Dobrá vec sa podarila ...
V súčasnosti je chemické laboratórium pripravené na spustenie plnej a bezpečnej prevádzky. Veríme, že po obnove vyučovacieho procesu ho začneme naplno využívať a že učitelia chémie spolu so žiakmi budú v ňom prostredníctvom zaujímavých chemických pokusov prenikať do tajov chémie.

Chceme sa vám všetkým, ktorí ste sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na tejto rekonštrukcii úprimne poďakovať za vašu ústretovosť a štedrosť, za to, že sa aj takýmto spôsobom podieľate na vytváraní stále lepších pracovných podmienok pre naše deti a našich učiteľov.

Poďakovanie pána riaditeľa v plnom znení so zábermi z chemického laboratória: TU.

Teraz je opäť obdobie, kedy môžete venovať 2% z príjmu svojich daní na účet Rady rodičovského združenia pri Gymnáziu, Alejová 1, Košice.
Preto si opäť dovoľujeme uchádzať sa o vašu priazeň pri rozhodovaní o venovaní 2% z vašich daní za rok 2019.

Veríme, že aj tentoraz tak radi urobíte a my vám opäť budeme môcť dať podobne úspešný dôkaz o tom, že vaše prostriedky boli vynaložené naozaj účelne. Veď vždy je čo zlepšovať a zveľaďovať.

Ceníme si vašu ochotu pomôcť a vopred úprimne ďakujeme za rozhodnutie venovať vaše 2% z príjmu daní práve nám. Viac info získate na kliknutím na tento link: (nové tlačivo a pokyny).

Ponúkame niekoľko záberov zvečňujúcich postup pri rekonštrukcii nášho chemického laboratória.


Facebook

Sledujte nás na Facebooku

 

Instagram

Sledujte nás na Instagrame

Sponzori