Gymnázium, Alejová 1, Košice

Žiak školy 2008



Martin VODIČKA, žiak tercie

  • 1. miesto v okresnom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • 1. miesto v okresnom kole Matematickej olympiády kategórie Z7
  • 1. miesto v okresnom kole Pytagoriády kategórie P8
  • 1. miesto v celoštátnom kole Pytagoriády kategórie P8
  • 1. miesto v okresnom kole Pytagoriády kategórie P7
  • 1. miesto v celoštátnom kole Pytagoriády kategórie P7
  • 1. miesto v celoslovenskej súťaži MATEMATICKÝ KLOKAN kategórie Benjamín 7
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev LOMIHLAV
  • 6. miesto v celoštátnom kole súťaže v programovaní ImagineCup
  • 1. miesto v celoštátnom kole súťaže dvojíc PalmaJunior – OnLine v programovaní



Martin ŠRÁMEK, žiak septimy A

  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev MATEMATICKÝ VIACBOJ
  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v krajskom kole SOČ v odbore informatika
  • 1. miesto v celoštátnom kole SOČ v odbore informatika
  • 3. a 5. miesto v celoštátnom kole súťaže PALMA – OnLine programovanie v Turbo Pascale
  • 1. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní
  • 8. miesto v celoštátnom kole súťaže ZENIT v programovaní
  • 3. miesto v krajskom kole Olympiády v informatike kategórie A
  • úspešný riešiteľ v celoštátnom kole Olympiády v informatike kategórie A
  • žiak bude reprezentovať Slovensko na stredoeurópskej Olympiáde z informatiky
  • 1. miesto v okresnom kole Olympiády z anglického jazyka
  • 1.miesto v krajskom kole olympiády z anglického jazyka
  • účasť na celoštátnom kole Olympiády z anglického jazyka

Ďalší ocenení

Pochvalu riaditeľom školy a vecné odmeny venované riaditeľstvom školy a Radou rodičov školy získali:

Martin RAPAVÝ, žiak sekundy A
  • 1. miesto v okresnom kole Matematickej olympiády kategórie Z6
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev MAMUT
  • 2. miesto v okresnom kole Pytagoriády kategórie P6

Matej POKLEMBA, žiak tercie

  • 2. miesto v celoštátnom kole súťaže v programovaní ImagineCup
  • 2. miesto v celoštátnom kole súťaže dvojíc PalmaJunior – OnLine v programovaní

Denisa SEMANIŠINOVÁ, žiačka tercie

  • 1. miesto v celoslovenskej súťaži MATEMATICKÝ KLOKAN kategórie Benjamín 7
  • 2. miesto v okresnom kole Matematickej olympiády kategórie Z7
  • 4. miesto v okresnom kole Geografickej olympiády kategórie G

Jakub ŠALAGOVIČ, žiak kvarty

  • 1. miesto v okresnom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie Z9
  • 3. miesto v medzinárodnej súťaži RoboCup
  • 10. miesto v okresnom kole Geografickej olympiády kategórie F
  • 2. miesto v krajskom kole Chemickej olympiády kategórie Dg

Ján HOFFMANN, žiak kvinty

  • projekt Zabudnuté príbehy (organizovaný organizáciou Liga proti rasizmu) - ocenený ako jedno z najlepších súťažných družstiev v rámci celého Slovenska
  • 2. miesto v súťaži družstiev Čo vieš o Košiciach?
  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Chemickej olympiády kategórie C
  • 3. miesto v krajskom kole Geografickej olympiády kategórie C

Rastislav KISEĽ, žiak kvinty

  • 3. miesto v celoštátnom kole SOČ v odbore: História, politológia, filozofia a právne vedy
  • 1. miesto v okresnom kole SOČ
  • 2. miesto v krajskom kole SOČ
  • projekt Zabudnuté príbehy (organizovaný organizáciou Liga proti rasizmu) - ocenenie ako jedno z najlepších súťažných družstiev v rámci celého Slovenska
  • 2. miesto v súťaži družstiev Čo vieš o Košiciach?
  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Geografickej olympiády kategórie C

Pavol ROHÁR, žiak sexty

  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie B
  • 3. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní
  • 2. miesto v krajskom kole Olympiády v informatike kategórie B

Martin BALÁŽ, žiak septimy A

  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ korešpondenčného seminára MATMIX
  • 3. miesto v matematickej súťaži družstiev NÁBOJ
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev MATEMATICKÝ VIACBOJ
  • 3. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní
  • 5. a 6. miesto v celoštátnom kole súťaže PALMA – OnLine programovanie v Turbo Pascale
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev z fyziky NÁBOJ FKS

Jakub JURSA, žiak septimy A

  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ korešpondenčného seminára MATMIX
  • 3. miesto v matematickej súťaži družstiev NÁBOJ
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ
  • 8. miesto v celoštátnom kole súťaže PALMA – OnLine programovanie v Turbo Pascale
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev z fyziky NÁBOJ FKS

Tomáš KUZMA, žiak septimy A

  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • účasť v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ korešpondenčného seminára MATMIX
  • 3. miesto v matematickej súťaži družstiev NÁBOJ
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ
  • 3. miesto v celoštátnom kole súťaže PALMA – OnLine programovanie v Turbo Pascale
  • 4. miesto v krajskom kole Olympiády v informatike kategórie A
  • 4. miesto v krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev z fyziky NÁBOJ FKS

Martin POLAČKO, žiak septimy A

  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • účasť v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ korešpondenčného seminára MATMIX
  • 3. miesto v matematickej súťaži družstiev NÁBOJ
  • 3.- 4. miesto v krajskom kole Fyzikálnej olympiády kategórie A
  • úspešný riešiteľ v celoštátnom kole Fyzikálnej olympiády kategórie A
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev z fyziky NÁBOJ FKS
  • 3. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev Turnaj mladých fyzikov

Miroslav LIŠČINSKÝ – žiak septimy B

  • úspešný riešiteľ v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ korešpondenčného seminára MATMIX
  • 3. miesto v matematickej súťaži družstiev NÁBOJ
  • 2. miesto v matematickej súťaži družstiev MATBOJ
  • 5. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev z fyziky NÁBOJ FKS

Sponzori