Gymnázium, Alejová 1, Košice

Absolvent školy 2016

 

Henrieta MICHEĽOVÁ, žiačka oktávy

  • ABSOLVENTKA ŠKOLY 2016
  • ŽIAČKA ŠKOLY 2015, 2014, 2012

Najväčšie úspechy, ktoré táto študentka dosiahla:

  • úspešná reprezentácia školy na Matematickej olympiáde v rámci Slovenska i na stredoeurópskej matematickej olympiáde MEMO v Drážďanoch
  • úspešná reprezentácia školy v matematických súťažiach družstiev Náboj, Košický matboj, Derby, PANGEA a MATEMATICKÝ B – DEŇ
  • úspešná reprezentácia školy v matematických korešpondenčných seminároch BRKOS, STROM a KMS
  • reprezentácia Slovenska v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev International Mathematical Modeling Challenge
  • úspešná reprezentácia školy v Slovenskej debatnej lige
  • úspešná reprezentácia školy na Olympiáde z informatiky a v súťažiach ZENIT, Imagine Cup a Palma

 

Ďalší ocenení

Pochvalu riaditeľom školy a vecné odmeny venované riaditeľstvom školy a Radou rodičov školy získali:

Soňa FECISKANINOVÁ, žiačka oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických súťažiach družstiev Náboj
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických korešpondenčných seminároch STROM a KMS
  • za úspešnú reprezentáciu školy v súťaži družstiev Debatný klub a Prezentiáda
  • za úspešnú reprezentáciu školy v programovacej súťaži dvojíc Junior Palma


Kristína MIŠLANOVÁ, žiačka oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy na Matematickej olympiáde kategórie A, B, C
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických súťažiach družstiev Náboj, Košický matboj a MATEMATICKÝ B – DEŇ
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických korešpondenčných seminároch STROM a KMS
  • za úspešnú reprezentáciu školy v celoštátnom kole súťaží iBobor kategórie Junior a Junior Palma kategórie Expert
  • za reprezentáciu Slovenska v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev International Mathematical Modeling Challenge
  • za úspešnú reprezentáciu školy v Slovenskej debatnej lige


Barbara MORÉOVÁ, žiačka oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy na Olympiáde DŠS v plávaní v rôznych disciplínach
  • za úspešnú reprezentáciu školy na Olympiáde DŠS v súťaži družstiev vo florbale


Daniel ONDUŠ, žiak oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy na Matematickej olympiáde a v matematických súťažiach družstiev Náboj, Košický matboj, Derby a MATEMATICKÝ B – DEŇ
  • za úspešnú reprezentáciu školy v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických korešpondenčných seminároch STROM a KMS
  • za reprezentáciu Slovenska v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev International Mathematical Modeling Challenge


Žaneta SEMANIŠINOVÁ, žiačka oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy na Matematickej olympiáde kategórie A, B, C a v matematických súťažiach družstiev Náboj, Košický matboj a MATEMATICKÝ B – DEŇ
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických korešpondenčných seminároch STROM a KMS
  • za úspešnú reprezentáciu školy v celoštátnej programovacej súťaži dvojíc Junior Palma kategórie Expert
  • za reprezentáciu Slovenska v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev International Mathematical Modeling Challenge
  • za úspešnú reprezentáciu školy v Slovenskej debatnej lige
Soňa FECISKANINOVÁ
Soňa FECISKANINOVÁ
Kristína MIŠLANOVÁ
Kristína MIŠLANOVÁ
Barbara MORÉOVÁ
Barbara MORÉOVÁ
Daniel ONDUŠ
Daniel ONDUŠ
Žaneta SEMANIŠINOVÁ
Žaneta SEMANIŠINOVÁ

Sponzori