Gymnázium, Alejová 1, Košice

Absolvent školy 2015

Peter KOVÁCS, žiak oktávy

  • ŽIAK ŠKOLY 2011, ŽIAK ŠKOLY 2013

Najväčšie úspechy, ktoré tento študent dosiahol:

  • 1. miesto  víťazného superteamu Hong Kong – Slovakia – Mexiko v medzinárodnom kole súťaže družstiev RoboCup Junior v Mexiku v kategórii Dance Secondary
  • dvojnásobné 3. miesto v medzinárodnom kole krajín V4 súťaže družstiev First Lego League
  • 1. miesto v stredoeurópskom kole súťaže družstiev FLL Live Challenge
  • 1. miesto v celoštátnom kole súťaže RoboCup Junior kategórie vlastný model Secondary
  • 2. miesto v celoštátnej súťaži Trenčiansky robotický deň a mimoriadnu cenu poroty
  • 2. miesto v celoštátnej súťaží dvojíc Junior Palma kategórie Expert
  • 1. miesto v celoslovenskom kole matematickej súťaže družstiev Košický matboj
  • 2. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2013
  • 2. miesto v celoslovenskom kole matematickej súťaže družstiev MATEMATICKÝ B – DEŇ 2014
  • 2. miesto v súťaži krajín V4 Cemach v písaní esejí

 

Katarína KRAJČIOVÁ, žiačka oktávy

Najväčšie úspechy, ktoré táto študentka dosiahla:

  • 1. miesto v celoštátnom kole literárnej súťaže Keď si vymýšľam
  • 3. miesto v celoštátnom kole Hviezdoslavovho Kubína kategórie IV. v prednese prózy
  • 2. miesto v celoštátnom kole súťaže iBobor kategórie Junior
  • 1. miesto v celoslovenskom kole matematickej súťaže družstiev Košický matboj
  • 1. miesto v medzinárodnom kole matematickej súťaže družstiev MathRace
  • 2. miesto v celoštátnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2013
  • 2. miesto v celoslovenskom kole matematickej súťaže družstiev MATEMATICKÝ B – DEŇ 2014
  • 7. miesto v celoslovenskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • účasť na výberovom sústredení pre IMO – Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • 2. miesto v celoslovenskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti

Ďalší ocenení

Pochvalu riaditeľom školy a vecné odmeny venované riaditeľstvom školy a Radou rodičov školy získali:

Eduard ČUBA, žiak oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy v medzinárodných kolách robotických súťaží družstiev First Lego League a RoboCup a v celoslovenskej súťaži Trenčiansky robotický deň
  • za úspešnú reprezentáciu školy v krajskom kole súťaže ZENIT kategórie B
  • za úspešnú reprezentáciu školy v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti


Dorota JAROŠOVÁ, žiačka oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematických súťažiach družstiev Náboj, Košický matboj, MATEMATICKÝ B – DEŇ 2014 a DERBY
  • za úspešnú reprezentáciu školy v matematickom korešpondenčnom seminári STROM, MATIK a KMS kategórie ALFA,
  • za aktívnu prácu v organizačnom tíme matematického korešpondenčného seminára Matik


Ondrej KURÁK, žiak oktávy

  • za úspešnú reprezentáciu školy v medzinárodných kolách robotických súťaží družstiev First Lego League a RoboCup a v celoslovenskej súťaži Trenčiansky robotický deň
  • za úspešnú reprezentáciu školy v krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti
  • za úspešnú reprezentáciu školy v krajskom kole športových súťaží družstiev v disciplíne orientačný beh


Simona ROZLOŽNÍKOVÁ, žiačka IV.A

  • za úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach Hviezdoslavov Kubín, Horovov Zemplín, Beniakove Chynorany a Slovo bez hraníc
  • za aktívnu účasť pri organizovaní kultúrno-spoločenských podujatí školy

 

Eduard ČUBA
Eduard ČUBA
Dorota JAROŠOVÁ
Dorota JAROŠOVÁ
Ondrej KURÁK
Ondrej KURÁK
Simona ROZLOŽNÍKOVÁ
Simona ROZLOŽNÍKOVÁ

Sponzori