Gymnázium, Alejová 1, Košice

Absolvent školy 2014

 Jana BÁTORYOVÁ


Jana BÁTORYOVÁ, žiačka oktávy A
  • ŽIAČKA ŠKOLY 2010

Úspechy, ktoré táto študentka dosiahla:

  • viacnásobná úspešná reprezentácia školy v súťažiach First Lego League a Robo Cup
  • viacnásobná úspešná reprezentácia školy v Olympiádach z informatiky v rôznych kategóriách
  • práca vo víťaznom supertíme Hong Kong - Slovakia - Mexiko v medzinárodnom kole súťaže družstiev First Lego League v Mexiku v kategórii Tanec
  •  za aktívnu prácu v organizačnom tíme vlastnej robotickej súťaže RBA
  • za výborný študijný prospech počas celého štúdia

V školskom roku 2013/2014 získala:
  • 1. miesto v krajskom kole Olympiády z informatiky kategórie A
  • 2. miesto v krajskom kole súťaže v programovaní ZENIT kategórie A
  • za účasť v celoslovenskom kole Olympiády z informatiky v kategórii A a v súťaži  RoboCup Junior v kategórii Konštrukcia
  • prípravu Lego modelov na akcie Noc výskumníkov, Výstava ProEduco and ProJob, Hravenisko a Deň otvorených dverí našej školy
  • za vedenie krúžku Programovanie v C++

Ďalší ocenení

Pochvalu riaditeľom školy a vecné odmeny venované riaditeľstvom školy a Radou rodičov školy získali:


Lenka GARLATHYOVÁ, žiačka oktávy A
  • za 1. miesto v celoštátnom kole súťaže RoboCup Junior kategórie vlastný model secondary
  • za prácu vo víťaznom supertíme Hong Kong - Slovakia - Mexiko na medzinárodnom kole súťaže družstiev First Lego League v Mexiku v kategórii Tanec
  • za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády

Andrea Nina GAŠPAROVIČOVÁ, žiačka oktávy B
  • za účasť vo finále Slovenskej debatnej ligy a tretí najlepší slovenský tím v sezóne 2013/2014
  • za 1. miesto v krajskom kole a 4. miesto v celoslovenskom kole vo vedomostnej súťaži Mladý Európan
  • za 1. miesto v celoslovenskom kole a postup na medzinárodné kolo v Litve za projekt Modelový európsky parlament

Stanislav HAVRILA, žiak oktávy A
  • za 1. miesto v celoštátnom kole súťaže iBobor kategórie Senior
  • za viacnásobnú úspešnú reprezentáciu školy v súťažiach družstiev First Lego League Live Challenge na rôznych úrovniach
  • za 1. miesto v mestskej súťaži družstiev Škola Lego v kategóriách vlastný model a "Skúmanie čiernej planéty X"

Daniel KRAVIANSKY, žiak IV.B
  • za úspešnú reprezentáciu školy v športových súťažiach na rôznych úrovniach

Rachel LAUFF, žiačka IV.A
  • za 7. miesto v celoslovenskom kole literárnej súťaže v písaní sci-fi poviedok Keď si vymýšľam
  • za aktívny prístup k realizácii  školských slávnostných udalostí

Matúš PORÁZIK, žiak oktávy A
  • za 1. miesto v celoštátnom kole súťaže iBobor kategórie Senior
  • za 1. miesto v medzinárodnom kole matematickej súťaže družstiev Náboj 2013
  • za 1. miesto v krajskom kole olympiády z informatiky kategórie B

Martin RAPAVÝ, žiak oktávy A
  • za 1. miesto v matematickej súťaži družstiev MathRace
  • za viacnásobné 1. miesto v matematickej súťaži družstiev DERBY
  • za 1. miesto v medzinárodnom kole v matematickej súťaži družstiev Náboj 2013
  • za prácu v organizačnom tíme matematického korešpondenčného seminára Matik

Martin ŠMELÍK, žiak oktávy A
  • za viacnásobné 1. miesto v krajskom kole orientačného behu
  • za 1. miesto v krajskom kole súťaže družstiev chlapcov v disciplíne cezpoľný beh
  • za 1. miesto na Majstrovstvách Slovenskej Republiky športových súťaží jednotlivcov v disciplíne orientačný beh

Vladislav VANCÁK, žiak oktávy B
  • za viacnásobné 1. miesto v školskom kole Olympiády vo francúzskom jazyku
  • za 1. miesto v okresnom kole v stolnom tenise a 3. miesto v krajskom kole vo volejbale


Lenka GARLATHYOVÁ
Lenka GARLATHYOVÁ
Andrea Nina GAŠPAROVIČOVÁ
Andrea Nina GAŠPAROVIČOVÁ
Stanislav HAVRILA
Stanislav HAVRILA
Daniel KRAVIANSKY
Daniel KRAVIANSKY
Rachel LAUFF
Rachel LAUFF
Matúš PORÁZIK
Matúš PORÁZIK
Martin RAPAVÝ
Martin RAPAVÝ
Martin ŠMELÍK
Martin ŠMELÍK
Vladislav VANCÁK
Vladislav VANCÁK

Sponzori