Gymnázium, Alejová 1, Košice

Absolvent školy 2013

 

Martin VODIČKA

Martin VODIČKA, žiak oktávy
  • ABSOLVENT ROKA 2013
  • ŽIAK ŠKOLY 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006

Úspechy, ktoré tento študent dosiahol:
oktáva 2012/2013
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto vo výberovom sústredení na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • strieborná medaila na Medzinárodnej matematickej olympiáde v Kolumbii
  • 1. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev cez internet Mathrace
  • 1. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev Náboj
  • člen organizačného tímu matematického korešpondenčného seminára Matik
  • výborné študijné výsledky

septima 2011/2012
  • 2. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v trojstretnutí štátov Česko, Poľsko, Slovensko v príprave na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • 1. miesto vo výberovom sústredení na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • zlatá medaila na Medzinárodnej matematickej olympiáde v Argentíne
  • 1. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev cez internet Mathrace
  • 1. miesto v matematickej súťaži Derby v kategórii družstiev
  • 3. miesto v matematickej súťaži Derby v kategórii jednotlivcov
  • člen organizačného tímu matematického korešpondenčného seminára Matik
  • výborné študijné výsledky

sexta 2010/2011
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v trojstretnutí štátov Česko, Poľsko, Slovensko v príprave na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • 1. miesto vo výberovom sústredení na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • strieborná medaila na Medzinárodnej matematickej olympiáde v Holandsku
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie B
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev Košický matboj
  • 2. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev Náboj
  • 2. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev cez internet Mathrace
  • výborné študijné výsledky

kvinta 2009/2010
  • 2. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v celoštátnom kole Matematickej olympiády kategórie A
  • 1. miesto v trojstretnutí štátov Česko, Poľsko, Slovensko v príprave na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • 1. miesto vo výberovom sústredení na Medzinárodnú matematickú olympiádu
  • zlatá medaila na Medzinárodnej matematickej olympiáde v Kazachstane
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie B
  • 1. miesto v krajskom kole Matematickej olympiády kategórie C
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev Košický matboj
  • 3. miesto v medzinárodnej matematickej súťaži družstiev Náboj
  • 2. miesto v celoslovenskej súťaži družstiev Online cez internet v kategórii Expert
  • výborné študijné výsledky


Ďalší ocenení

Pochvalu riaditeľom školy a vecné odmeny venované riaditeľstvom školy a Radou rodičov školy získali:

Daniel GREGA, žiak IV. C triedy
  • za bronzovú medailu v súťaži GENIUS OLYMPIAD v Oswego, USA v júni 2011
  • za 1. miesto v krajskom kole SOČ v kategórii Chémia a potravinárstvo
  • za aktívnu účasť v medzinárodných súťažiach Mladých vedcov


Jana HATALOVÁ, žiačka IV. C triedy

  • za výborné študijné výsledky počas celého štúdia
  • za 1. miesto v okresnom kole Olympiády z anglického jazyka a 3. miesto v okresnom kole Olympiády z nemeckého jazyka
  • za aktívnu účasť na podujatiach organizovaných školou


Matúš HLAVÁČIK, žiak oktávy

  • za 1. miesta v medzinárodných matematických súťažiach družstiev Mathrace, Náboj a Derby
  • za 1. miesto v matematickej súťaži Derby v kategórii jednotlivcov
  • za 1. miesto v matematickej súťaži družstiev Košický matboj


Dávid KANCIAN, žiak oktávy

  • za výborné študijné výsledky počas celého štúdia
  • za opakované 1. miesto v okresnom kole Biblickej olympiády
  • za 1. miesto v matematickej súťaži družstiev Derby


Denisa SEMANIŠINOVÁ, žiačka oktávy

  • za výborné študijné výsledky počas celého štúdia
  • za popredné umiestnenia v medzinárodných súťažiach družstiev Mathrace, súťaži Náboj a Derby
  • za prácu v organizačnom tíme matematického korešpondenčného seminára Matik


Mikuláš SZABARI, žiak oktávy

  • za úspešnú  reprezentáciu školy vo víťaznom supertíme Hong-Kong – Slovakia - Mexiko na medzinárodnom kole súťaže družstiev First Lego League v Mexiku
  • za 1. miesto v celoštátnom kole súťaže družstiev RoboCup junior v kategórii Vlastný model-secondary
  • za popredné umiestnenia v regionálnom, krajskom a medzinárodnom kole krajín V4 súťaže družstiev First Lego League


Richard TREMBECKÝ, žiak oktávy

  • za 1. miesto v medzinárodnej matematickej súťaží družstiev Náboj a Mathrace a v matematickej súťaži Derby v kategórii družstiev
  • 1. miesto v matematickej súťaži družstiev Košický matboj
  • 5. miesto v krajskom kole súťaže Zenit v programovaní v kategórii B
  • za prácu v organizačnom tíme matematického korešpondenčného seminára Matik

 

Daniel GREGA
Daniel GREGA
Jana HATALOVÁ
Jana HATALOVÁ
Matúš HLAVÁČIK
Matúš HLAVÁČIK
Dávid KANCIAN
Dávid KANCIAN
Denisa SEMANIŠINOVÁ
Denisa SEMANIŠINOVÁ
Mikuláš SZABARI
Mikuláš SZABARI
Richard TREMBECKÝ
Richard TREMBECKÝ

Sponzori